Sorsoltak a MOL Magyar Kupában

2024-03-01

Az élvonalbeli Kisvárda csapatával játszunk a MOL Magyar Kupa következő körében.

Megtartották a 2023-2024. évi férfi felnőtt nagypályás labdarúgó MOL Magyar Kupa 6. forduló párosításainak sorsolását.

Kiderült, hogy ellenfelünk a szintén az NB I-ben szereplő Kisvárda Master Good lesz. Érdekesség, hogy 2021-ben is összekerült a kupában a két csapat, de akkor ellenfelünk magabiztosan jutott tovább.

A Kisvárda egyébként az előző körben a Tiszakécske csapatát búcsúztatta.

Mint ismert, mi a legjobb nyolc közé jutást a Kozármisleny elleni magabiztos sikerrel harcoltuk ki.

A mérkőzés tervezett játéknapja 2024. február 3.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el.