HÍREK

Simon András távozik

2019-12-31

Simon András távozik

Az MTK Budapest közös megegyezéssel szerződést bontott Simon Andrással.

A rutinos támadó nyáron tért vissza klubunkhoz, hogy rutinjával segítse újjáalakuló együttesünket. Összesen 17 tétmérkőzésen kapott lehetőséget - ezeken 3 alkalommal volt eredményes -, azonban egy alkalmat leszámítva minden alkalommal csereként léphetett pályára. A 30 éves csatár így nem tudta állandósítani a helyét a kezdőcsapatban, így a folyamatos játéklehetőség érdekében a felek úgy döntöttek, hogy a játékos érdekeit az szolgálja, ha másik klubban folytatja. 

Simon Andrásnak köszönjük a klubunkért tett erőfeszítéseit, és sok sikert kívánunk neki a folytatásban is!  

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2022-01-17 13:30 Side, edzőközpont

FK BOREC VELES

VS

MTK BUDAPEST

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman