HÍREK

Poór és Szépe távozik

2023-06-15

Poór és Szépe távozik

Távozik csapatunktól Poór Patrik és Szépe János is.

Poór Patrik tavaly nyáron öt év után tért vissza hozzánk, korábban tíz esztendőn át volt klubunk játékosa: 2007-ben került a Sándor Károly Labdarúgó Akadémiára, ahol fokozatosan lépett előre, 2012 nyarán mutatkozott be felnőtt csapatunkban. A tavaly nyári visszatérése után, az elmúlt szezonban összesen 22 bajnokin - 17-szer kezdőként, ötször csereként - lépett pályára a 29 éves védő. 

Szépe János 2022 elején érkezett klubunkhoz, az azóta eltelt másfél évben - előbb az NB I-ben, majd az NB II-ben - összesen 51 tétmérkőzésen játszott, a 27 éves védő négy gólt szerzett. Szépe a Győri ETO együttesénél folytatja.

Mindkét játékosnak köszönjük a nálunk eltöltött időszakot és további pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!
 

Kapcsolódó cikkek

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman