Oda a győzelmi széria: MTK Budapest - Újpest 0-1 (0-0) OTP Bank Liga 13. forduló (VIDEÓ+GALÉRIA)

2014-11-02

Két kiegyensúlyozott gárda feszült egymásnak, a szokottnál kevesebbet birtokolta az MTK a labdát. Ritkán alakult ki komoly lehetőség, lövés is alig volt. Kanta elrontotta a büntetőt. Balogh büntetett.

A második félidő közepén Hrepkát sodorták el Torghelle átadása után. Kanta a jobb alsó sarok mellé gurította a 11-esből a labdát.

A 85. percben egy pattogó labdát tettek Balogh elé, aki visszahúzta és ballal a kapu jobb oldalába tekerte azt. 0-1

MTK Budapest - Újpest 0-1 (0-0) OTP Bank Liga 13. forduló

Vezette: Iványi Zoltán (Albert, Szpisják – Erdős, Farkas)

Góllövő: Balogh a 85. percben

MTK: Hegedüs - Poór, Kelemen, Vukmir, Hidvégi - Vass Á., Kanta, Pölöskei - Bese, Torghelle, Hrepka

Szakmai Igazgató: Garami József

Csere: Bese helyett Csiki a 76., Hrepka helyett Cseke a 82. percben

Sérült: Nagy, Baki, dr. Horváth

Sárga lap: Vukmir a 73. percben

Újpest: Balajcza - Negro, Heris, Litauszki, Forró - Simon, Nagy I G., Bardhi, Balogh, Sztaniszavljevics  – Vasziljevics

Vezetőedző: Nebojsa Vignyevics

Csere: Bardhi helyett Koszovics a 80., Simon helyett Vadász a 90. percben

Sérült: Kabát, Molnár, Ojo, Szankovics, Szuljics

Sárga lap: Nagy I G., az 55. percben

Garami József: Több mindentől függ egy mérkőzés végeredménye. Ha a 11-est belőjjük, másként alakul. Utána néhányan kapkodni kezdtek. Az Újpest feljött, ránk erőltette akaratát. Helyzetük nekik sem volt.

Nebojsa Vignyevics: Nem küszködünk csatárkérdéssel, középcsatár nélkül kell megoldanunk feladatainkat. Jobban akartunk győzni, mint az MTK. A 11-esnél szerencsénk volt. Többet futottam néhány játékosomnál, mert hideg volt!