NB II-es ellenfél következik a kupában

2020-11-14

A Kazincbarcikával játszunk a MOL Magyar Kupa következő körében.

Megtartották a 2020-2021. évi férfi felnőtt nagypályás labdarúgó MOL Magyar Kupa 8. forduló párosításainak sorsolását.

Kiderült, hogy ellenfelünk az NB II-ben szereplő Kolorcity Kazincbarcika SC együttese lesz, idegenben.

A mérkőzések játéknapja még nem ismert, a következő körre 2021 telén kerül majd sor.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el.

Mint ismert, az előző körökben előbb a 43. sz. Építők SK együttesét 8-0-ra vertük, majd Bátaszéken arattunk 7-1-es győzelmet.