Futballünnep, Strestik mesterhármas a Magyar Kupában.

Magyar Kupa 3. forduló, MSE Sporttelep, Mezőhegyes, 900 néző

Vezette: Nazsa Tamás. Asszisztensek: Horváth Róbert, Lászlai Róbert.

Gólszerzők: Ramos (19.), Strestik (45., 47., 78.), Thiam (58.), Gera (73.)

Mezőhegyesi SE: Vígh – Ács, Kovács, Zatykó, Dajcs – Dócza, Szlovák, Mátó, Karancsi – Nagy, Boros

Kispad: Varga – Laduver, Ponyokai, Balogh, Lukács, Lipták

Csere: Lipták (78., Zatykó helyett), Balogh (58., Kovács helyett)

MTK Budapest:  Groppioni – Pintér, Poór, Vukmir, Deutsch – Hrepka, Thiam, Szatmári, Strestik – Ramos, Torghelle

Kispad: Fadgyas – Gera, Tóth, Hajdú, Hujber, Széles

Vezetőedző: László Csaba

Csere: Gera (46., Ramos helyett), Hajdú (46, Torghelle helyett), Tóth (61., Thiam helyett)

Sárga lap: Deutsch (64.)

19. perc: Ramos bújt ki a védők szorításából, és higgadtan a jobb alsóba gurított. (0-1)

45. perc: Torghelle passzából Strestik gurított a kapu jobb oldalába. (0-2)

47. perc: Gera Dániel centerezéséből Hrepka fejelt, a hórihorgas támadó fejesét hárította Vígh, de a kipattanóból Strestik könnyedén a hálóba passzolt. (0-3)

58. perc: Gera ugratta ki Pintért, aki befelé passzolt Szatmárinak, az irányító pedig Thiamhoz gurított, majd az MTK Budapest hatosa higgadtan a hosszúba gurított. (0-4)

73. perc: Pintér centerezéséből Gera Dániel gurított a kapuba. (0-5)

78. perc: Strestik sistergős lövést eresztett meg 22 méterről, és kilőtte a jobb felső sarkot. (0-6)

Mákos Árpád, vezetőedző (Mezőhegyesi SE: – Megtisztelő volt, hogy az MTK Budapest ellátogatott hozzánk. Korrekt, sportszerű csapatot ismertünk meg a fővárosiakban, méltán képviseltük megyénket, és a negyedosztályt, talán jó csapat benyomását is keltettük az MTK szimpatizánsai előtt.

László Csaba, vezetőedző (MTK Budapest): – Gratulálok a Mezőhegyesnek, mindent megpróbáltak, főleg az első félidőben, amíg tartott az erejük, de utána jöttek a gólok, fogyott a lelkesedésük. Olyan stratégiát választottunk, hogy azok a játékosaink is lehetőséget kaptak, akik eddig kevesebbet játszottak, vagy sérülés után tértek vissza. Gólokat rúgtunk, voltak helyzeteink is, de fontosabb, hogy nem becsültük le az ellenfelet. Minnél jobb, közönségszórakoztató játékot akartunk játszani. Öröm volt a helyieknek hosszú idő  után élvonalbeli csapatot látni. Megvolt az osztálykülönbség, barátsággal váltunk el, és sok sikert kívánunk nekik a továbbiakra.