Kölcsönfigyelő: Tóth-gólpassz Újpesten, többen is kezdőként kaptak lehetőséget (Videó)

2021-04-26

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Bese Balázs a hétvégi fordulóban kezdő volt a ZTE FC ellen, melyen csapata 5-0-ra kikapott. A Paksi FC elleni 2-9 alkalmával kispados volt. A forduló további eredményei után biztossá vált, hogy a piros-feketék búcsúznak az OTP Bank Ligától.

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós kezdőként lépett pályára a Gyirmót FC Győr ellen. Az első félidőben aktívan mozgott, a 65. percben lecserélték. Zuigeber Ákos ugyanebben a percben lépett pályára, de 11 minutummal később szövegelésért kiállította a játékvezető. A meccset a kisalföldiek nyerték 3-1-re.

Összefoglaló:

Szentlőrinc SE:
Nagy Barnabás és Törőcsik Péter is a kezdő sípszótól ott volt a pályán a DEAC ellen. Előbbi jól látta el védekező feladatát, csapata ugyanis nem kapott gólt (0-0 lett a vége), utóbbinak az 59. percben volt egy lövése 30 méterről, de nem talált kaput. Kapronczai Gergely a 68. percben Törőcsik helyére érkezett. A szerdán a megye I-ben piros lapot kapott Babinszky Bence ezúttal nem volt keretben az NB II-ben.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence ezúttal is hiányzott sérülés miatt a szegedi csapatból, akik 2-0-ra nyertek a Soroksár SC ellen.

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Kovács Máté a 65. percben lépett pályára a DVSC otthonában 3-1-re elveszített mérkőzésen.

Kaposvári Rákóczi FC:
Bidzilya Anton nem kapott játéklehetőséget az FC Ajka elleni bajnokin, melyen csapata 3-1-re kikapott.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülés miatt nem lépett pályára a BFC Siófok ellen (2-2).

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente a 82. percben állt be a Dorogi FC elleni 3-1-es siker alkalmával.

Iváncsa KSE:
Tóth Zoltán végigjátszotta az Újpest FC II elleni mérkőzést. A találkozó egyetlen gólja előtt ő szolgálta ki csapattársát. Győzelmével csapata vezeti a bajnokságot.

Fotó: bama.hu/Löffler Péter