Kölcsönfigyelő: Több játékosunk is kezdőként kapott lehetőséget (Videó)

2020-12-08

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Bese Balázs nem került keretbe a Újpest FC elleni hazai bajnokin (1-1).

Dorogi FC:
A 25. perctől emberhátrányban játszó, és a PMFC elleni bajnokit 4-0-ra elveszítő hazaiaknál Szerencsi Miklós a 68., míg Zuigeber Ákos a 79. percben lépett pályára. Utóbbi játékosunk négy perccel beállását követően tizenegyest rúghatott, de lövését Helesfay kitornászta a jobb alsó elől. Kovács Máté betegség miatt nem volt bevethető.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence ismét kezdő volt a Békéscsabán 4-1-re alulmaradó vendégeknél. Hálóőrünk kapuját kétszer büntetőből tudták csak bevenni a hazaiak, emellett volt két nagy bravúrja is: előbb Horváth 12 méterről érkező lövését hárította, majd Szabó bombáját tolta ki a jobb felsőből.

Szentlőrinc SE:
A Szolnoki MÁV FC elleni 0-0 alkalmával Lehoczky Roland és Nagy Barnabás is végig a pályán volt. A brusztolós mérkőzésen utóbbi játékosunk a 33. percben sárga lapot kapott. Kapronczai Gergely és Törőcsik Péter nem kapott játéklehetőséget.

Békéscsaba 1912 Előre:
Bidzylia Anton nem került keretbe a Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen 4-1-re megnyert bajnokin.

Szombathelyi Haladás:
Horváth Olivér betegség miatt játszott hétfőn a BFC Siófok elleni mérkőzésen, melyet csapata 2-0-ra megnyert.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma nem került keretbe az FC Ajka ellen hazai bajnokin (3-1).

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente sérülés miatt tartósan nem bevethető.

HR-Rent Kozármisleny:
A mérkőzést végigjátszó Babinszky Bence több alkalommal is gólhelyzetbe került az Újpest FC II ellen 4-2-re elveszített mérkőzésen, de nem sikerült a kapuba találnia.

Iváncsa KSE:
Tóth Zoltán 90 percet játszott a Vác FC ellen, melyen csapata az 56. perctől emberhátrányban játszva pontot szerzett (0-0).

Fotó: bama.hu/Laufer László