Kölcsönfigyelő: Szerencsi gólt lőtt, győzelmet ünnepelhetett a szentlőrinci különítmény (Videó)

2021-04-29

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Az OTP Bank Ligában nem rendeztek hétközi fordulót, így Bese Balázs és csapata sem lépett pályára.

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós kezdőként 58 percet játszott a Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen, és a 27. percben csapata az ő góljával szerezte meg a vezetést, miután 12 méterről a kimozduló kapus mellett a bal alsó sarokba lőtt. Zuigeber Ákos eltiltás miatt nem lépett pályára a 3-2-re elveszített mérkőzésen.

A teljes mérkőzés, Szerencsi gólja 49:43-tól:

Szentlőrinc SE:
Nagy Barnabás végigjátszotta a Szombathelyi Haladás elleni összecsapást, melynek 6. percében volt egy nagy mentése, a kapufánál állva ki tudta fejelni a kapura bólintott labdát. A kezdőként lehetőséget kapó Törőcsik Pétert a szünetben Kapronczai Gergely váltotta az 1-0-ra megnyert meccsen. Babinszky Bence nem került keretbe. A több fiatalunkat foglalkoztató újonc ezzel megkapaszkodott az NB II-ben.

A teljes mérkőzés, Nagy mentése 13:05-től:

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Varga Bence ezúttal is hiányzott sérülés miatt a szegedi csapatból, akik 3-2-re nyertek a Dorogi FC ellen Gyirmóton.

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Kovács Máté a 66. percben lépett pályára a BFC Siófok ellen. Középpályásunk becserélése után aktívan mozgott, lendített csapata játékán, de ennek ellenére vereséget szenvedtek (0-1).

Kaposvári Rákóczi FC:
Bidzilya Anton a szünetben áll be a DEAC elleni idegenbeli bajnokin, ahol az egyre nagyobb bajba kerülő somogyiak simán kikaptak 3-0-ra a sereghajtótól.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülés miatt nem lépett pályára a Szolnoki MÁV FC ellen (2-3).

Gyirmót FC Győr:
Lustyik Levente a 87. percben kapott játéklehetőséget Nyíregyházán, ahol csapata 1-0-ra diadalmaskodott.

Iváncsa KSE:
Tóth Zoltán 80 percet játszott a Majosi SE ellen, melyen listavezető együttese 4-0-ra verte a sereghajtót.

Fotó: Nemzeti Sport/Dömötör Csaba