Kölcsönfigyelő: Három játékosunk is gólt szerzett a hétközi fordulóban (Videó)

2021-04-08

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd az élvonalba, NB II-be és NB III-ba kölcsönadott labdarúgóink sorsát.

Az OTP Bank Ligában nem rendeztek hétközi fordulót, így Bese Balázs és csapata sem lépett pályára.

Dorogi FC:
A DVSC ellen Zuigeber Ákos kezdőként kapott lehetőséget, és két esélye is volt a gólszerzésre. Előbb az 56. percben 18 méterről lőtt nem sokkal fölé, majd a 79. percben egy az egyben nem tudott túljárni Gróf kapus eszén. Helyére Szerencsi Miklós állt be a 81. percben, aki a ráadás hatodik percében egy kontra végén a jobb alsóba lőtt, mellyel beállította a 2-0-ás végeredményt.

A teljes mérkőzés, Szerencsi gólja 1:39:11-től:

Szentlőrinc SE:
A Kolorcity Kazincbarcika SC elleni kiesési rangadón Nagy Barnabás és Törőcsik Péter is kezdőként kapott helyet. Előbbi a 84. percben egyenlített, miután hatalmas gólt csavart a jobb felsőbe. Utóbbit Kapronczai Gergely váltotta a 72. percben, míg Babinszky Bence a 82. percben állt be.

A teljes mérkőzés, Nagy gólja 2:51:00-tól:

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
A szegediek állandó kezdőkapusa, Varga Bence ezúttal nem került keretbe az FC Ajka ellen (2-2).

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Az eltiltása után visszatérő Kovács Máté kezdőként 60 percet játszott a Szentlőrinc SE ellen (1-1).

Kaposvári Rákóczi FC:
Bidzilya Anton végigjátszotta a Gyirmót FC Győr elleni összecsapást (1-5). Játékosunknak a 37. percben volt egy lövése, de a 24 méterről eleresztett bombát vetődve hárította a kapus.

WKW ETO FC Győr:
Szuhodovszki Soma sérülés miatt nem lépett pályára a Szombathelyi Haladás ellen (3-0).

Gyirmót FC Győr:
A hosszú sérülése után visszatérő Lustyik Levente ismét pályára lépett, melyet azonnal góllal hálált meg. A 72. percben becserélt játékosunk öt perccel később 23 méterről lőtt, a hazaiak kapusa pedig nem tudott hárítani.

A teljes mérkőzés, Lustyik gólja 1:33:01-től:

Iváncsa KSE:
Az NB III-ban nem rendeztek hétközi fordulót, így Tóth Zoltán és csapata sem lépett pályára.

Fotó: facebook.com/gyirmotfcgyor