HÍREK

Klubunk is képviseltette magát a Zakariás emlékére megrendezett koszorúzáson

2023-03-07

Klubunk is képviseltette magát a Zakariás emlékére megrendezett koszorúzáson

100 éves lesz jövőre az Aranycsapat játékosa.

Zakariás József, az Aranycsapat legendás játékosa 2024. március 5-én lenne 100 éves, ebből az alkalomból a Budafoki MTE, a Budafoki Labdarúgó Club, a Zakariás József Labdarúgásért Alapítvány, valamint Budafok-Tétény Önkormányzata együttműködésben az Aranycsapat Testülettel „Zakariás 100 emlékévet” hirdetett.

Az emlékév kezdeteként március 5-én vasárnap koszorúzást tartottak a Zakariás József Edzőcentrum előtt lévő mellszobornál, amelyen klubunkat Pintér Ádám, az MTK Budapest és a Sándor Károly Akadémia nagykövete képviselte.

Mint ismert, a Hidegkuti-centenáriumi emlékév most ért véget, ennek apropóján pedig könyv jelenik meg legendás játékosunkról.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2023-12-09 13:15 ÚJ HIDEGKUTI NÁNDOR STADION

MTK BUDAPEST

VS

DVSC

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman