Keressük az elmúlt 25 év legemlékezetesebb mérkőzését - szurkolóink kezében a döntés (2. elődöntő)

2020-05-08

Sokat megélt törzsszurkolóink bevonásával kiválasztottuk az elmúlt 25 év 32 legemlékezetesebb MTK-mérkőzését. A győztes kilétének eldöntése viszont már drukkereink kezében van. A párosításokra a Facebook-oldalunkon lehet szavazni a következő időszakban.

A kieséses rendszerben történő voksolás második elődöntőjében két nemzetközi kupamérkőzésünk csap össze.

Az első elődöntőre továbbra is lehet szavazni, melyről ITT olvashat bővebben!

1. - 1999. 09. 30.: Fenerbahce-MTK Hungária FC 0-2, UEFA Kupa, első forduló, visszavágó
Az UEFA Kupa első fordulójában a hazai 0-0 után a visszavágón bravúros 2-0-ás győzelmet aratott csapatunk Kenesei Krisztián második félidőben szerzett duplájával.

2. - 1997. 08. 13.: MTK Hungária FC-Rosenborg BK 3-2-nél a 68. percben félbeszakadt, Bajnokok Ligája-selejtező, 2. forduló, első mérkőzés
Az örmény Jereván búcsúztatása után a BL-selejtező második fordulójának első mérkőzésén Skandinávia élcsapatának számító Rosenborgot fogadtuk. Fordulatos mérkőzésen Egressy duplájával és Kenesei góljával 3-2-re vezettünk, amikor a 68. percben az áramszolgáltatás kimaradása miatt félbeszakadt a találkozó.

A mérkőzés összefoglalója megtekinthető az Aloha Produkció által készített Hungária körút Európában című filmben (vagy ide kattintva):

Szavazni a Facebookon ennél a posztnál lehet (vagy ide kattintva)!