2021-08-20

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Mint ismert, klubunk a 2021/2022-es szezonban az NB III-ban is indított csapatot, így fiataljaink a felnőttek között fejlődhetnek tovább. Vannak viszont olyan futballistáink is, akik a másodosztályban bizonyíthatnak. Kölcsönfigyelő rovatunkban az ő teljesítményükről számolunk be.

Budafoki MTE
Bese Balázs több védést is bemutatott a Vasas FC elleni bajnokin, a három kapott gólról nem tehetett. Zuigéber Ákos az 51. percben lépett pályára.

Kecskeméti TE
Varga Bence az első három fordulóban kezdő volt, a DVTK elleni idegenbeli 1-1 alkalmával viszont a kispadon ült.

FC Ajka
Lehoczky Roland kezdő volt a Szolnoki MÁV FC ellen (1-1). A 39. percben sárgát kapott, a szünetben lecserélték.

Szentlőrinc SE
Törőcsik Péter kezdőként 74 percet játszott a Nyíregyháza Spartacus FC ellen. A 56. percben nagyon közel járt a gólszerzéshez, a kapu torkából leadott lövését azonban a kapus védeni tudta. Biben Barnabás bemutatkozott új klubjában, a szünetben cserélték be.

Békéscsaba 1912 Előre
Winter Dániel kispados volt a Szombathelyi Haladás ellen, az összecsapást csapata 3-1-re elveszítette.

Dorogi FC
Szerencsi Miklós kezdőként 54 percet kapott a Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni mérkőzésen, melyet csapata 1-0-ra megnyert.

PMFC
Bíró Bence az 59. percben állt be a Soroksár SC ellen (1-1). A támadó öt perccel a becserélése után közel járt a gólhoz, de ollózását bravúrral védte Major.

(Fotó: vasasfc.hu)