Három zöld-fehér pántlikával átkötött csomag Garami Józsi bácsi szülinapjára

2014-08-08

Mindkét félidő első negyedórájában szerzett gólt a Paks. Ez döntőnek bizonyult, Kantáék nem tudtak fordítani. Két volt MTK-játékos is betalált, csak már zöld-fehérben. A vége csúnya volt. Paks - MTK 3-0 (1-0)

MVM Paks - MTK Budapest 3-0 (1-0)

Paks, 2000 néző

Vezette: Solymosi (Viszokai, Georgiou – Kassai, Oláh)

MVM Paks: 1 Molnár – 16 Heffler T., 6 Kovács, 5 Gévay, 7 Báló – 21 Tamási – 42 Könyves, 8 Kecskés, 26 Bertus, 39 Bartha – 25 Eppel.

Csere: Eppel helyett Kulcsár a 74. percben, Kecskés helyett Fiola a 80. percben, Tamási helyett Kiss a 86. percben

Vezetőedző: Csertői Aurél

MTK Budapest: 1 Hegedűs – 2 Nagy, 12 Kálnoki-Kis, 21 Vukmir, 24 Poór –  38 Vass Á., 16 Pölöskei, 18 Bese – 19 Kanta, 7 Horváth – 13 Hrepka.

Csere: Bese helyett Frank a szünetben, Hrepka helyett Thiam a 71. percben

Szakmai Igazgató: Garami József

Gólszerzők: Bartha a 3. percben, Eppel az 58. percben, Könyves a 84. percben

Sárga lap: Frank a 68. percben

Lövések/kapura: 8/5 illetve 3/2

Sokat jelentett a harmadik percben szerzett paksi gól. Utána nyugodtan visszazártak, az MTK Bese révén egyenlíthetett, de Molnár most is igazolta, hogy pompás kapus. A félidő második felében szépen passzolgatott az MTK, de veszély nélkül. A második félidő első negyedórájában is szerzett gólt a tolnai gárda. Innen már csak kínlódott az MTK. Még Könyves elfogyasztotta a védelmet, így már csúnya a  vereség.

[image]

Garami József: – Számítottam arra, hogy a Paks egy jó csapat. Sokat jelentettt az első gól, az első hiba. Aztán a Paks kontrázhatott, megérdemelten nyertek. Gyengén játszottunk. Ők meg nyugodtan, erőszakosan védekezhettek. Gratulálok Csertői Aurélnak és csapatának.

Csertői Aurél: - A végeredmény a lényeg. Az első gól után kellett a kapusbravúr, de a második játékrészben már jól is játszottunk. Szépen fociztak a fiúk, Eppel gólja eldöntötte a mérkőzést.