Ha-ha-hat: KTE-PHOENIX MECANO – MTK Budapest FC 0-1 (0-1)

2014-10-18

Hatos győzelmi sorozatot épített a Garami József irányította gárda, melynek következtében tisztes előnyt sikerült kialakítani a középmezőnnyel szemben. Várható volt: nehéz összecsapáson kellett küzdeni a győzelemért a masszív Kecskemét ellen. A Nyíregyházán győző és pontgyűjtő formába került Puskás Akadémia következik Felcsúton.

Az első félidő hosszabbításában Bese húzta vissza a labdát a becsúszó Varga mellett, aki elsodorta a támadó lábát, büntető. A tizenegyesből a csapatkapitány Kanta József vágta a labdát kapu közepébe. Kantának ez volt a hatodik gólja a szezonban. 0-1

KTE-PHOENIX MECANO – MTK Budapest FC 0-1 (0-1)

1472 fizető néző

Gólszerzők: Kanta 11-esből a 45. percben

KTE: Tujvel – Botka, Karan, Varga R., Lovric, Fotyik – Eninful, Szavics, Kitl – Bebeto, Balázs

Cserék: Eninful helyett Patvaros az 52., Bebeto helyett Novák a 61., Botka helyett Gréczi a 69. percben

Sárga lap: Gréczi a 87. percben

Vezetőedző: Bekő Balázs

MTK: Hegedűs – Poór, Kelemen. Vukmir, Hidvégi – Vass Á., Pölöskei, Kanta – Bese, Torghelle, Horváth

Cserék: Hidvégi helyett Nagy a 81., Bese helyett Vass Patrik a 90., Horváth helyett Hajdú a 90+3. percben.

Sárga lap: Kanta a 75. percben

Szakmai igazgató: Garami József

Vezette: Bognár Tamás (Farkas Balázs, Becséri Gergely – Viszokai László)

Garami József: Harcos, küzdelmes meccs volt. Elmaradtak a gólok. Az 1-0 midig nehéz, de jól védekeztünk. Örülünk a három pontnak. 15 meccs alatt kétszer kaptunk ki, de volt előtte tavasz is. Kecskeméten nem könnyű nyerni. Tavaly mi is kikaptunk itt. Néha szemre szépen játszottunk a meccseken, de kikaptunk, így sokkal jobb.

Bekő Balázs: Gratulálok az MTK-nak. A csapatom is jól teljesített. A gondom az, hogy nem ugyanazok a szabályok vonatkoztak a két csapatra. Egyszer fent, egyszer lent. Kantát például le kellett volna küldeni a pályáról, mert elrúgta a labdát sípszó után. Nem keresek kifogásokat, mert a következő meccsen nekimegyünk a Győrnek.