HÍREK

Fiatal ukrajnai sportolóknak segít az MTK Budapest

2022-03-11

Fiatal ukrajnai sportolóknak segít az MTK Budapest

Mint ismert, klubunk korábban már gyűjtést szervezett a háború sújtotta országból menekülni kényszerülők számára. Az MTK Budapest a folytatásban is konkrét lépésekkel segíti a nehéz helyzetbe kerülőket.

Csütörtökön közel 30 fiatal sportolót fogadtunk Ukrajnából, ők a keleti határ közeléből az MTK által szervezett különbusszal érkeztek meg Budapestre. Sikerült megoldani az elszállásolásukat és étkeztetésüket is, célunk az, hogy a következő időszakban hasonló módon segítsük őket.
 

A pénteki napon várhatóan újabb 25 ukrajnai fiatal sportoló érkezik kísérőikkel klubunk segítségével a fővárosba, az ő lakhatásukat, étkeztetésüket is biztosítjuk mostantól partnereink segítségével.

Ezen felül edzéslehetőséget is kínálunk számukra, pénteken már meg is tartottuk az első tréninget. A fiatal sportolókat meghívtuk az MTK Budapest - Bp. Honvéd bajnokira, ők szombaton a stadionban élőben tekintik meg a mérkőzést.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-06-26 10:00 SÁNDOR KÁROLY LABDARÚGÓ AKADÉMIA

MTK BUDAPEST

VS

IVÁNCSA KSE

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman