Fehérváron is Szatmári volt a főszereplő

2015-08-30

Videoton FC II. - MTK Budapest 1-4 (1-1). Szatmári István két találattal járult hozzá az NB III-as csapat sikeréhez

Videoton FC II. – MTK Budapest 1-4 (1-1)
NB III-as bajnoki mérkőzés
Székesfehérvár, Sóstói Stadion, edzőpálya

Gólszerző: Sejben (35. perc), illetve Szatmári I. (30. és 88. perc), Hajdú (56. perc), Dobsa (öngól, 89. perc).

Videoton FC II: Gyánó – Ács, Baksa, Bognár, Paudits (Valkovszki - 88. perc) – Király, Géresi, Dobsa – Gulyás, Rudolf (Véninger - 88. perc), Sejben (Babolek - 70. perc)
Csere: Zelizi (k), Véninger, Babolek, Kókány, Kónya, Valkovszki, Schiller.

Vezetőedző: Disztl László

Sárga lap: Sejben (67. perc)

MTK Budapest: Demjén – Sági, Talabér, Tóth, Deutsch – Hajdú, Vogyicska (Katona - 82. perc) – Szatmári I., Pintér, Schrammel (Takács - 78. perc) – Hujber (Szabó - 89. perc).
Csere: Fadgyas (k), Szabó, Széles, Katona, Csicsek, Nyúl, Takács.

Vezetőedző: Pölöskei Gábor

Sárga lap: Vogyicska (40. perc)

Pölöskei Gábor, vezetőedző (MTK Budapest NB III): - A nagy meleg ellenére nagyon szervezett és taktikus játékkal sikerült minden tekintetben a hazai csapat fölé nőnünk. Nagyon sok helyzetet alakítottunk ki, és teljesen megérdemeltük a győzelmet, még ebben az arányban is.