HÍREK
NB III-as csapatunk is megkezdte a felkészülést (KÉPGALÉRIA)
2026-06-28
Horváth Ádám együttese is újra edzésbe állt.
NB III-as együttesünk számára is véget ért a nyári pihenés, hiszen a srácok a héten újra megkezdték az edzéseket.
A főként fiatalok alkotta gárda az első felkészülési mérkőzését július 4-én a Dunaharaszti MTK ellen játssza a Sándor Károly Labdarúgó Akadémián, majd egy héttel később a Slovan Bratislava „B”, utána pedig a Lask Linz U21 ellen lép pályára. A bajnokság a tervek szerint július 26-án kezdődik.
NB III-as csapatunk felkészülési menetrendje:
Július 4. – 10:00 – MTK Budapest–Dunaharaszti MTK (Sándor Károly Labdarúgó Akadémia)
Július 11. – 13:00 – MTK Budapest–Slovan Bratislava „B” (Sándor Károly Labdarúgó Akadémia)
Július 18. – 15:00 – MTK Budapest–LASK Linz U21 (Sándor Károly Labdarúgó Akadémia)
Kapcsolódó cikkek
