HÍREK

Zsóri Dániel az MTK Budapestnél folytatja pályafutását

2022-07-18

Zsóri Dániel az MTK Budapestnél folytatja pályafutását

A Puskás-díjas támadó a MOL Fehérvár FC-től érkezik klubunkhoz és 3 éves szerződést írt alá.

Bognár György szakmai igazgató július 15-i, online szurkolói ankétján elmondta: a keretet egy további támadóval szeretné bővíteni. Örömmel jelentjük be, hogy a kiszemelt játékossal sikerült megegyeznie az MTK Budapestnek, így klubunknál folytatja pályafutását Zsóri Dániel.

A 2000-ben született, erdélyi származású csatár 2019 februárjában álomszerűen mutatkozott be az NB I-ben, hiszen a DVSC színeiben csereként beállva, a 94. percben ollózott győztes gólt a Ferencváros ellen. A találatért később megkapta az év legszebb góljáért járó FIFA Puskás-díjat, ám ekkor már a MOL Fehérvár játékosa volt.

A piros-kékeknél három év alatt ugyan csak 5 élvonalbeli mérkőzésen lépett pályára, de közben több más csapatban is szerepelt. 2020 tavaszán kooperációs megállapodás keretein belül a Budaörsnél játszott, majd az egyaránt NB I-es Budafok és ZTE mezét is magára ölthette, így eddig kereken 50 első osztályú találkozónál tart.

Zsóri Dániel 3 éves megállapodást írt alá az MTK Budapesttel.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2022-10-05 15:00 Sényő SE Sporttelep

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

VS

MTK BUDAPEST

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman