Winterék 0-2-ről nyertek Lehoczyék ellen - Így teljesítettek a kölcsönadottak a hétközi fordulóban

2022-03-11

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Bese Balázs nem állt a szakmai stáb rendelkezésére, míg Zuigéber Ákos az 59. percben lépett pályára a Kecskemét ellen, a hétközi fordulóban. Játékosunk három perccel később gólt szerzett, miután 13 méterről a kapu bal oldalába lőtt.

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós és csapata mérkőzését a Szentlőrinc ellen március 16-ra halasztották.

Kecskeméti TE:
Varga Bence pihenőt kapott a Budafoki MTE elleni csütörtöki bajnokin.

FC Ajka:
Lehoczky Roland végigjátszotta a Békéscsaba elleni mérkőzést, melyen csapata kétgólos előnyről kapott ki 3-2-re. Játékosunk már a találkozó elején jelentkezett egy lövéssel 25 méterről, melyet Winter hárítani tudott.

PMFC:
Bíró Bence kezdőként 61 percet játszott a Vasas FC ellen. Csapata az 54. percben emberhátrányba került, az angyalföldiek győztes gólja a 68. percben született.

Szentlőrinc SE:
Biben Barnabás, Nagy Barnabás, Andrija Drljo és Törőcsik Péter együttesének Dorogi FC elleni mérkőzését március 16-ra halasztották.

Békéscsaba 1912 Előre:
Winter Dániel védte a csabaiak kapuját az FC Ajka. A találkozó elején Lehoczky Roland 25 méteres lövését fogta, majd a 16. percben Szarka próbálkozásánál védett hatalmasat. Csapata kétgólos hátrányból fordítva nyert 3-2-re.

Nyíregyháza Spartacus FC:
Kaka Godwords kispados volt a DVTK elleni keleti rangadón (1-0).

Tiszakécskei LC:
Kosznovszky Márk végigjátszotta a Szombathelyi Haladás elleni hazai mérkőzést (1-1). Csapata a Dorog és a Budafok legyőzése után ezúttal is értékes pontot szerzett.