Winter főszereplő volt, Zuigéber betalált, nyolcan a kezdőben - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2022-03-15

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Budafoki MTE:
Bese Balázs nem állt a szakmai stáb rendelkezésére a Szombathelyi Haladás elleni hétfő esti bajnokin, míg Zuigéber Ákos a kezdőcsapatban kapott helyet. Játékosunk az 57. percben gólt szerzett, középről, 20 méterről lőtt a bal sarokba. Csapata győztes góljánál pedig gólpasszt adott, a 84. percben jobbról középre ívelt labdáját fejelte be közelről a csapattársa (3-2).

A mérkőzés összefoglalója IDE kattintva tekinthető meg!

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós végigjátszotta a Budaörs otthonában 3-0-ra elveszített bajnokit. Játékosunk szabadrúgása után közel állt a vezetés megszerzéséhez a vendég együttes a 12. percben, de a keresztlécet találták el.

Kecskeméti TE:
Varga Bence őrizte a kaput a Szolnoki MÁV FC ellen. Sok dolga nem akadt a 0-0-ra végződő mérkőzésen.

FC Ajka:
Lehoczky Roland végigjátszotta a III. Ker. TVE elleni találkozót (1-1). Játékosunknak a 14. percben 25 méterről volt egy lövése, de nem talált kaput.

PMFC:
Bíró Bence a szünetben állt be a BFC Siófok ellen, nem tudta győzelemre vezetni csapatát a 0-0-ra végződő összecsapáson.

Szentlőrinc SE:
Nagy Barnabás végig a pályán volt a Tiszakécske ellen, míg Biben Barnabást a félidőben lecserélték. Andrija Drljo a 69. percben szállt be, a hajrában jó helyről végezhetett el szabadrúgást, de célt tévesztett. Törőcsik Péter a 86. percben lépett pályára.

A mérkőzés összefoglalója:

Békéscsaba 1912 Előre:
Winter Dániel védte a csabaiak kapuját, akik 4-3-ra nyertek a DVTK otthonában. A fiatal hálóőr remek napot fogott ki, a három kapott gól ellenére nagyokat védett, főszerepet játszott csapata sikerében.

Nyíregyháza Spartacus FC:
Kaka Godwords kispados volt az Aqvital FC Csákvár ellen.

Tiszakécskei LC:
Kosznovszky Márk ezúttal is kezdő volt, 51 percet kapott a Szentlőrinc elleni 2-1-es siker alkalmával.