Vasvári gólt lőtt, Csenterics ezúttal is lehúzta a rolót - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2023-10-31

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

ZTE FC:
Várkonyi Bence kispados volt a Kecskeméti TE otthonában 3-1-re elveszített bajnokin.

Mezőkövesd Zsóry FC:
Lehoczky Roland nem kapott játéklehetőséget a csapatunk elleni vasárnapi találkozón.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Nagy Zsombor ezúttal is fontos pontja volt a szegedi védelemnek, csapata pedig a Soroksár SC elleni idegenbeli döntetlennel (1-1) már hét bajnoki óta veretlen a másodosztályban.

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádin kezdő volt, a 90. percben cserélték le a Gyirmót FC Győr elleni mérkőzésen (2-2), ahol csapata 0-2-ről mentett pontot. Támadónknak a 51. percben volt egy veszélyes beadása jobbról, csapattársa viszont mellé fejelt.

Barkóczi Benedek nem volt bevethető állapotban.

BVSC-Zugló:
Csenterics Adrián sorozatban a második bajnokiján nem kapott gólt, csapata ezúttal az Aqvital FC Csákvár otthonában győzött 1-0-ra. Kapusunk több védést is bemutatott a 90 perc során, így újabb jó teljesítménnyel járult hozzá a három pont megszerzéséhez.

Balogh Máté kispados volt a mérkőzésen.

Merényi Ádám ezúttal nem kapott lehetőséget, a kispadon foglalt helyet a BFC Siófok elleni vereség során (1-3).

Vasvári Zoltán a szünetben állt be, és a 70. percben ő szerezte a fővárosiak szépítő gólját, miután összeszedte a kicsit maga mögé érkező labdát, majd tíz méterről a bal alsóba lőtt. A 19 éves támadónak ez volt a második gólja a szezonban.

Gyirmót FC Győr:
Szőke Gergő végigjátszotta a HR-Rent Kozármisleny elleni találkozót, ahol csapata 15 perc után már két góllal vezetett, de végül egy ponttal utazhatott haza (2-2).

Fotó: facebook.com/bfcsiofok