Vasvári gólpasszal debütált az NB II-ben - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2023-02-28

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Kecskeméti TE:
Varga Bence
visszatért az újonc kezdőcsapatába az Újpest FC elleni hazai bajnokin (2-2). Hálóőrünk a kapott góloknál kiszolgáltatott helyzetben volt, a 90+5. percben ő is előrement a szögletnél, és Tóth mellőle fejelte be az egyenlítő gólt.

Mezőkövesd Zsóry FC:
Lehoczky Roland
kispados volt a Budapest Honvéd elleni mérkőzésen (0-0).

Paksi FC:
Balázs József
a Puskás Akadémia FC elleni nem volt kerettag, a tolnai klub NB III-as csapatának kapuját viszont ő védte, és nem kapott gólt a Kecskeméti TE II ellen (0-0).

HR-Rent Kozármisleny:
Kosznovszky Márk
és Várkonyi Bence is végigjátszotta a Gyirmót FC Győr otthonában 2-0-ra elveszített bajnokit.

Tiszakécskei LC:
Biben Barnabás
végigjátszotta az ETO FC Győr elleni bajnokit (0-2). Játékosunk a 3. percben egy lövéssel vétette észre magát 20 méterről, a próbálkozás középre, a felső léc irányába tartott, de Kovácsik védeni tudott.

Vasvári Zoltán
debütált az NB II-ben! Támadónk a szünetben, egygólos hátrányban lépett pályára a Szentlőrinc SE elleni alsóházi rangadón. A 85. percben gólpasszt adott Bekének, mellyel csapata idegenben diadalmaskodott 2-1-re.

Fotó: facebook.com/budafokimte