Vasárnap lesz a kupameccsünk

2022-09-07

Mint ismert, a sorozat 3. fordulójában ellenfelünk a BLSZ I. osztályban szereplő XV. kerületi Issimo SE együttese lesz, idegenben.

Eldőlt, hogy a mérkőzésre szeptember 18-án (vasárnap) kerül sor: 18:00-kor, így villanyfényes meccset játszhatunk majd a Budai II. László stadionban.

A fővárosi együttes az előző körben drámai csatában nyert a Lenti TE (Zala megye I) otthonában 4-3-ra.

A MOL Magyar Kupában a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el.