Varga győzelemmel kezdett, Biben góllal debütált - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2023-01-31

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Kecskeméti TE:
Varga Bence ott folytatta, ahol ősszel abbahagyta: a MOL Fehérvár FC ellen 2-1-re megnyert hazai bajnokin jó teljesítményt nyújtott, a 49. percben nagyot védett Dárdai lövésénél, a kapott gólról nem tehetett.

Mezőkövesd Zsóry FC:
Lehoczky Roland
kispados volt a Puskás Akadémia FC elleni hazai bajnokin, melyet csapata 1-0-ra megnyert.

HR-Rent Kozármisleny:
Kosznovszky Márk kezdőként 84 percet játszott a Tiszakécskei LC elleni idegenbeli bajnokin (2-2). Várkonyi Bence debütáló meccsén végig a pályán volt, a 89. percben az ide-oda pattogó labda róla pattant a kapuba, mellyel a hazaiak szépíteni tudtak.

Tiszakécskei LC:
Biben Barnabás
a szünetben lépett pályára a HR-Rent Kozármisleny ellen. A 90+2. percben az ő góljával egyenlített csapata (2-2), miután a kapuson átjutó labdát a kapu előteréből a hálóba lőtte.

Fotó: facebook.com/kecskemetite