Varga és Kosznovszky ezúttal is kezdőként kapott lehetőséget - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2022-10-18

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Kecskeméti TE:
Varga Bence
ezúttal is ott volt az újonc kezdőcsapatában, mely háromszor is egyenlítve szerzett pontot a Kisvárda Master Good ellen (3-3). Kapusunk az első kisvárdai gólnál peches mozdulattal avatkozott játékba, a labda pedig a bal térdéről a hálóba pattant, a másik két találatnál nem volt esélye a hárításra.

HR-Rent Kozármisleny:
Kosznovszky Márk
kezdőként 75 percet játszott a Credobus Mosonmagyaróvár ellen bajnokin, melynek 20. percében volt egy kapu mellé szálló lövése. Guth Ádám és Osei Clinton kispados volt a hazai pályán 4-0-ra elveszített találkozón.

Fotó: Dunántúli Napló/Löffler Péter