Varga egy, Várkonyi két győzelemnek is örülhetett - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2023-04-18

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Kecskeméti TE:
Varga Bence
védte a remekül teljesítő újonc kapuját a ZTE FC ellen 3-0-ra megnyert bajnokin. Több magabiztos védés mellett a második félidőben Klausz közeli lövésénél nagyot hárított lábbal.

Mezőkövesd Zsóry FC:
Lehoczky Roland
kispados volt a Vasas FC elleni találkozón (1-4).

Paksi FC:
Balázs József
nem volt kerettag az Újpest FC otthonában 3-2-re elveszített összecsapáson.

HR-Rent Kozármisleny:
Kosznovszky Márk
kéztörése miatt kihagyta a hétközi és a hétvégi fordulót is az NB II-ben. Várkonyi Bence viszont a Credobus Mosonmagyaróvár (1-0) és a Szeged-Csanád Grosics Akadémia (3-2) elleni győztes mérkőzéseket is végigjátszotta.

Tiszakécskei LC:
Biben Barnabás
a múlt szerdai PMFC elleni győztes találkozón (1-0) a 76. percben lépett pályára, míg vasárnap a Kolorcity Kazincbarcika ellen (1-0) kispados volt.

Vasvári Zoltán
a DVTK ellen (1-2) a kispadon ült múlt hét csütörtökön, akárcsak vasárnap az Aqvital FC Csákvár elleni győzelem során (1-0). A budafokiak második csapatában viszont végigjátszotta az 1908 SZAC Budapest elleni összecsapást, és a 83. percben az ő góljával alakult ki a 3-3-as döntetlen.

Fotó: facebook.com/kecskemetite