Varga büntetőt védett, Biben debütált - Így teljesítettek a kölcsönadottak a 2. fordulóban

2021-08-09

Rovatunkban összegeztük a kölcsönjátékosok teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Mint ismert, klubunk a 2021/2022-es szezonban az NB III-ban is indít csapatot, így fiataljaink a felnőttek között fejlődhetnek tovább. Vannak viszont olyan futballistáink is, akik a másodosztályban bizonyíthatnak. Rovatunkban az ő teljesítményükről számolunk be.

Budafoki MTE:
Bese Balázs védte a kaput az Aqvital FC Csákvár ellen 2-1-re elveszített mérkőzésen. A hálóőr az 59. percben bemutatott egy nagy bravúrt, Takács fejesét kitolta a bal sarokból. Zuigéber Ákos kezdőként 62 percet játszott.

III. Ker. TVE:
Biben Barnabás tétmeccsen is bemutatkozott az újoncnál, a 84. percben állt be a Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthonában 3-0-ra elveszített összecsapáson.

Kecskeméti TE:
Varga Bence több védés mellett egy hárított büntetővel járult hozzá csapata 5-2-es sikeréhez a Soroksár SC ellen.

FC Ajka:
Lehoczky Roland a szünetben állt be a BFC Siófok ellen és az ő aktív játéka is kellett hozzá, hogy csapata egyenlítsen és pontot szerezzen (1-1).

Szentlőrinc SE:
Törőcsik Péter néhány percet kapott a baranyai rangadón, melyen együttese 1-1-es döntetlenre végzett a PMFC-vel.

Békéscsaba 1912 Előre:
Winter Dániel kispados volt a Dorogi FC ellen. Mivel az NB III-ban nem rendeztek fordulót a hétvégén a MOL Magyar Kupa miatt, így a csabaiak második csapatában sem tudott pályára lépni.

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós végigjátszotta a Békéscsaba elleni mérkőzést, melyet csapata az 5. perctől emberelőnyben játszva 2-1-re megnyert.