Varga Bence nem kapott gólt első NB I-es mérkőzésén - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2022-08-03

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Kecskeméti TE:
Varga Bence pályafutása első NBI I-es mérkőzésén lépett pályára a Vasas FC ellen a bajnokság nyitófordulójában. A nyáron klubunkkal szerződést hosszabbító hálóőr csapata a 40. perctől emberhátrányban futballozott, ennek ellenére pontot szerzett az angyalföldiek ellen (0-0). Vargának több magabiztos védés mellett kétszer kellett nagyot hárítania lábbal, előbb a 48. percben Cipf, majd a 63. percben Radó próbálkozásánál.

HR-Rent Kozármisleny:
Kosznovszky Márk végigjátszotta a Soroskár SC elleni mérkőzést, melyen csapata 3-1-re kikapott. Középpályásunk a 7. percben közel járt a gólpasszhoz, de remek kiugratása után védte a kapus csapattársa lövését. A 41. percben már ő vállalkozott lövésre, de az oldalhálót találta el, a 63. percben pedig sárga lapot kapott Lisztes buktatásáért. Guth Ádám kispados volt a találkozón, míg Clinton Osei nem állt a szakmai stáb rendelkezésére.

Fotó: facebook.com/kecskemetite