Van tartása a csapatnak: MTK Budapest – PMFC-MATIAS 3-2 (1-2) (GALÉRIA)

2014-11-29

Mindkét csapat vezetett, az MTK Budapest kétszer is. Másodszor a legjobbkor. Csiki két gólt szerzett, nem hiába várták őt vissza a szurkolók! Ennek ellenére jól sikerült Robert Jarni bemutatkozása a pécsi kispadon.

MTK Budapest – PMFC-Matias 3-2 (1-2)

Vezette: Pintér Csaba (Király Krisztián, Kepe Arnold)

4. perc: Előbb Pölöskei centerezése után Horváth még hibázott ziccerben, majd Torghelle vett le labdát és 19 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 1-0

24. perc: Rácz lőtt, Hegedüs védett. A kipattanó labdát Eke küldte középre, Frank pedig pár lépésről a kapuba passzolta azt. 1-1

44. perc: Vezet a Pécs. Szatmári ugratta ki Nagyot, aki közelről a kapuba passzolta a labdát. 1-2

65. perc: Torghelle passzával Csiki lépett be a kapu előterébe és nyolc méterről a hálóba lőtt. 2-2

87. perc: Fordulatos és most már jó kis meccs ez! Csiki addig igazgatta a labdát, míg 20 méterről a bal felső sarokba bombázta. Élete gólja - eddig. 3-2

Gólszerzők: Torghelle a 4., Csiki a 65. és a 87., illetve Frank a 24., Nagy a 44. percben

MTK Budapest: Hegedüs - Poór, Kálnoki-Kis, Vukmir, Hidvégi - Vass Á., Pölöskei, Kanta - Vass P., Torghelle, dr. Horváth.
Csere: Pölöskei helyett Thiam a szünetben, Vass P. helyett Csiki a 61., Horváth helyett Bese a 78. percben

Sárga lap: Vukmir a 85. percben

Szakmai Igazgató: Garami József

[image]

Pécs: Gőcze – Nagy, Causics, Romics, Uzoma – Márkvárt, Manjrekar, Szatmári, Rácz – Frőlich, Frank.Csere: Frank helyett Kővári az 57., Márkvárt helyett Pölöskey a 77. percben

Sárga lap: Manjrekar a 39., percben

Vezetőedző: Robert Jarni

Garami József, szakmai igazgató (MTK Budapest): – Fordulatos, jó mérkőzés volt, melyen hibákat követtünk el, de sikerült felülkerekednünk. Csiki második gólja elképesztő volt. Sok sikert kívánok a Pécsnek.

Robert Jarni, vezetőedző (PMFC-MATIAS): – Most kezdtük el a munkát. Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, ennek ellenére közel álltunk a pontszerzéshez. Rengeteg munka áll előttünk, főleg technikailag kell fejlődnünk. Bízom benne, hogy el tudunk mozdulni a kieső helyről és biztosan marad a csapat az első osztályban.