HÍREK

Újabb játékos hosszabbított

2014-06-23

Újabb játékos hosszabbított

Torghelle Sándor, Dragan Vukmir és Hajdú Ádám után Vass Ádám is megállapodott a klub vezetésével, és 2015. június 30-ig meghosszabbította kontraktusát.

A Brescia, a Kolozsvár és az Oestende együttesét is megjárt 26 éves középpályás idén télen került a Hungária körútra, és meghatározó szerepe volt a tavaszi menetelésben.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2026-06-26 17:00 Sándor Károly Labdarúgó Akadémia

MTK BUDAPEST

VS

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman