Túl az első edzőmeccsen

2019-01-08

Egy gól döntött az idei első felkészülési mérkőzésünkön: a Genclerbirligi elleni mérkőzésen 1-0-ás vereséget szenvedtünk.

A mérkőzés egyik célja az volt, hogy a szakmai stáb lehetőség szerint a keret minél több tagjának biztosítson játéklehetőséget.

A meccset a Varga – Ikenne-King, Baki, Gengeliczki, Deutsch – Vass P., Bognár, Bidzilya, Schäfer, Gera – Lencse összeállításban kezdtük. Kiegyenlített első játékrészt követően egy góllal vezettek a törökök, akik a 37. percben véleményes büntető után kerültek előnybe: Ciftci értékesítette a 11-est.

Szünetben „sort” cseréltünk: a Horváth L. – Katona, Balogh, Gengeliczki, Szelin – Kulcsár, Vogyicska, Vass Á., Kapronczai, Mihajlovics – Torghelle összetételű együttes folytatta. Akadtak lehetőségek mindkét oldalon, de az állás nem változott, így végül egy találat döntött az első meccsen.

Folytatás pénteken, amikor a török bajnokság sztárcsapata, a Trabzonspor ellen lépünk pályára, várhatóan magyar idő szerint 15:00 órakor.