HÍREK

Thiam újra az MTK-ban!

2023-01-31

Thiam újra az MTK-ban!

Klubunknál folytatja pályafutását Khaly Thiam, aki külföldről tér vissza az MTK Budapesthez. 

A 29 éves játékos a középpályán és a védelemben is bevethető. 2014 és 2016 között erősítette csapatunkat, a magyar élvonalban és kupában 78 mérkőzésen kilenc gólig és öt gólpasszig jutott. Az MTK Budapesttől szerződött külföldre, játszott a Levszki Szófiában, a Dinamo Moszkvában, a Chicago Fire együttesében, valamint több török klubban is - érdekesség, hogy a magyar mellett a török, a bolgár és az amerikai élvonalban is van lőtt gólja.

Thiam komolyan kötődik országunkhoz, hiszen magyar felesége van, honosítása pedig már folyamatban van. Klubunkhoz két és fél éves szerződést írt alá. 

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-04-28 11:00 Sándor Károly Labdarúgó Akadémia

MTK BUDAPEST II

VS

Érdi VSE

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman