HÍREK
Szombaton dupla edzőmeccsel folytatjuk - információk
2026-01-13
Szombaton páros edzőmérkőzéssel folytatjuk a felkészülést: 13 órakor a Videotont, míg 15 órakor az Ajkát fogadjuk a Sándor Károly Labdarúgó Akadémián.
A klubok a hóhelyzet és a kedvezőtlen időjárási előrejelzések ellenére is ragaszkodtak ahhoz, hogy szakmai szempontok miatt füves pályán kerüljön sor a találkozókra, ez pedig kizárólag az akadémia 3-as számú edzőpályáján megoldott a pályafűtés révén. Ez az edzőpálya azonban nem rendelkezik lelátóval, így nem alkalmas arra, hogy szurkolók a helyszínen tekinthessék meg a felkészülési találkozókat, amelyek így zárt kapusak lesznek.
A legutóbbi, Kozármisleny FC elleni mérkőzéshez hasonlóan honlapunk ezúttal is folyamatosan frissülő, szöveges élő tudósításban számol majd be a történtekről.
Kapcsolódó cikkek
