HÍREK

Szerződtettük Vadnai Dánielt

2023-02-03

Szerződtettük Vadnai Dánielt

Rutinos játékost igazoltunk a védelem bal oldalára: Vadnai Dániel az MTK Budapestben folytatja.

Mint arról beszámoltunk, Nagy Zsomborra műtét és hosszabb kihagyás vár, klubunk vezetése pedig a kialakult helyzetre való tekintettel gyorsan lépett, és szerződtette a Mezőkövesdtől a bal oldali védőt.

Vadnai Dániel a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia neveltje, az MTK színeiben debütált az élvonalban, első időszakában közel tíz évet töltött el klubunknál. Tagja volt a 2007/08-as idényben bajnoki címet szerzett együttesnek. Később ismét magyar bajnok lett, immáron a DVSC színeiben - mindkét klub színeiben szerepelt nemzetközi kupamérkőzéseken. Később két és fél szezonon át ismét a mieinket erősítette, majd Mezőkövesdre igazolt, onnan tért vissza most hozzánk.

A ballábas játékos több poszton, így a védelem bal oldalán, illetve a középpályán is bevethető. Komoly rutinnal rendelkezik, hiszen több mint 300 élvonalbeli mérkőzésen szerepelt pályafutása során. 

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-07-20 17:00 ÚJ HIDEGKUTI NÁNDOR STADION

MTK BUDAPEST

VS

KFC KOMARNO

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman