HÍREK

"Sokat köszönhetünk az MTK-nak" - Vancsa Zalán édesanyja nyilatkozott (lapszemle)

2022-07-12

"Sokat köszönhetünk az MTK-nak" - Vancsa Zalán édesanyja nyilatkozott (lapszemle)

Az MTK-tól a City Football Grouphoz szerződő saját nevelésű játékosunk, Vancsa Zalán édesanyja, Vancsáné Tóth Beáta nyilatkozott az nlc.hu-nak.

Saját nevelésű fiatal játékosunk, Vancsa Zalán mozgalmas időszakot él át, hiszen a télen megvásárolta játékjogát a City Football Group, de a tavaszt még az MTK Budapestnél töltötte, ahol újabb lehetőségeket kapott az NB I-ben. Az idény végeztével Zalán aztán a magyar válogatottban is bemutatkozhatott, majd hosszú idő után elhagyta klubunkat, a következő idényt pedig a belga Lommel SK-nál tölti.

A labdarúgók szülői nevelésének kihívásairól és Vancsa Zalán karrierútjáról most a játékos édesanyja, a szintén klubunknál dolgozó Vancsáné Tóth Beáta nyilatkozott a Nők Lapja Cafénak. A videós interjú ide kattintva tekinthető meg.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-06-26 00:00 -

BKV ELŐRE SC

VS

MTK BUDAPEST

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman