Ötgólos siker a Fehérvár FC U19 ellen NB III-as csapatunk fiataljaival

2023-08-23

Könnyedén nyertek a bajnokságban eddig kevesebb lehetőséget kapó tehetségek.

Ahogy arról korábban beszámoltunk, klubunk a 2023-24-es idény során folyamatosan igyekszik majd játéklehetőséget teremteni NB III-as keretünk azon labdarúgóinak, akik a bajnokságban kevesebb szóhoz jutnak. A Spartak Trnava fiataljainak legyőzése után a következő ilyen lehetőség a Fehérvár FC ellen jött el augusztus 23-án.

A mérkőzésen végig egyértelmű volt, hogy ki lesz a győztes. Az első 20 percben Vas Milán váltott gólra egy előreívelt labdát, miután átvette és átemelte a kifutó fehérvári hálóőrt (0-1). Kicsivel később aztán ismét Vas volt eredményes, miután két cselt követően kilőtte a jobb alsót (0-2).

Szünet után Kenesei tizenegyesből vette be a kaput (3-0). A folytatásban Ódor öngóljával már négyre nőtt az előny (0-4)., majd Asante szólója után Herczeg egy kényszerítőt követően alakította ki a végeredményt (0-5).

Együttesünk a bajnokságban legközelebb a Majos vendége lesz.