HÍREK

Nasirut finn élcsapatnak adtuk kölcsön

2019-08-05

Nasirut finn élcsapatnak adtuk kölcsön

Klubunk egy évre kölcsönadta Nasiru Banahenét egy finn élcsapatnak.

Mint ismert, az NB II-ben a klubok nem foglalkoztatnak légiósokat, a jelenlegi keretünkből pedig a ghánai fiatal játékos helyzete még megoldásra várt. Mostanra viszont megszületett a megállapodás arról, hogy Nasiru Banahenét kölcsönadjuk a finn élvonalban szereplő FC Honka együttesének.

A 19 éves szélső hátvéd ezzel egy szezonra kölcsönbe a finn élvonal 3. helyén álló klubhoz kerül, ami a remekül szolgálhatja további fejlődését, hiszen az FC Honka rendelkezik Finnország egyik legjobb utánpótlás-nevelő bázisával.

Nasiru télen érkezett klubunkhoz, tavasszal már öt bajnokin lehetőséget kapott az élvonalban, az U19-es csapat pedig az ő DVSC-DLA ellen szerzett találatával nyerte meg végül a bajnoki aranyat.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2021-12-08 13:00 BVSC-Zugló Stadion

MTK BUDAPEST II.

VS

BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman