MTK-fölény a forduló válogatottjában

2018-08-07

Négy MTK-s is érintett a csakfoci.hu futballhonlap által összeállított forduló válogatottjában.

Patrick Ikenne-King és Jevgen Szelin bekerült a csapatba a csakfoci.hu-nál. Torghelle Sándor győztes találata révén a forduló cseréje lett, míg a harmadik kör edzője Feczkó Tamás lett.

Íme, a mieink rövid jellemzése:

Patrick Ikenne-King:

Rengeteget futott első MTK-s bajnokiján, jól oldotta meg a védekező feladatát és a támadásokat is hatékonyan segítette.

Jevgen Szelin:

Ezúttal balhátvédként számoltak vele, de szélen is jól oldotta meg a feladatát. Nagyon sokat ment fel a támadásokkal és hatékonyan segítette azokat. Az MTK egyik legjobbja volt.

A forduló cseréje - Torghelle Sándor:

Bő negyedórát töltött a pályán, ez alatt aktív volt, a hajrában sikerült győztes gólt szereznie – még ha ehhez szerencse is kellett -, így kiváló cserének bizonyult.

A forduló edzője - Feczkó Tamás:

Az MTK első félidei kombinatív játékával nem tudott mit kezdeni az ellenfél, teljesen uralta a találkozót a kék-fehér együttes. Bár a második játékrészben kiegyenlítettebb lett a párharc, Feczkó Tamás viszont a hajrában jól nyúlt bele a meccsbe, hiszen két cseréje (Farkas II Balázs és Torghelle Sándor) hozta össze a győztes gólt.

Labdakihozatal MTK-módra.#focisuli #mtkbudapest

mtklabdarugas (@mtklabdarugas) által megosztott bejegyzés, Aug 6., 2018, időpont: 8:21 (PDT időzóna szerint)

A Nemzeti Sport egy mérkőzés halasztása miatt még nem hirdette ki a forduló csapatát.