MTK-diadal az első ETO-Fehér Miki Focigálán

2019-12-29

Csapatunk három magabiztos győzelemmel lett első Győrben, Kenesei Krisztián lett a torna legjobb játékosa.

Szombaton Győrben, a Magvassy-csarnokban első alkalommal rendezték meg az ETO-Fehér Miki Focigálát, melyen rengeteg élvonalbeli futballista, korábbi csapattárs és jóbarát emlékezett meg a tragikus körülmények között elhunyt Fehér Miklósról.

A négycsapatos tornán klubunk is képviseltette magát és három magabiztos győzelmet bezsebelve az első helyen zárt.

Öregfiúk gárdánk előbb 7-3-ra nyert a Miki barátai fémjelezte csapat ellen, majd 9-3-ra verte a Győri Közélet együttesét, végül pedig 9-2-re az ETO-t.

A torna legjobb játékosa csapatunk futballistája, Kenesei Krisztián lett - írja a Kisalföld.