HÍREK

Mezeivel is hosszabbítottunk!

2021-06-10

Mezeivel is hosszabbítottunk!

Az MTK Budapest szerződést hosszabbított Mezei Szabolccsal, fiatal középpályásunk 2024 nyaráig hosszabbította meg klubunkkal érvényben lévő megállapodását.

Mezei 19 évesen, csapatunk színeiben mutatkozott be az NB I-ben, 2113 játékpercével pedig a tavalyi idény egyik legtöbbet "foglalkoztatott" játékosának számít. Három gólja mellett öt találatot készített elő az U21-es válogatott alapembere.

- Szabolcs 2015-ben került Békéscsabáról az MTK-hoz. Már egészen fiatalon is egy erős, határozott személyiség volt, csapatkapitánya a korosztályos csapatoknak. Tudta, hogy miért jön az MTK-hoz és hova szeretne eljutni. A klub pedig továbbra is minden támogatást megad neki, hogy elérhesse céljait - mondta az aláírást követően Polyák Balázs sportigazgató. 

Mint ismert, a napokban egy másik fiatal középpályásunk, Kata Mihály is szerződést hosszabbított klubunkkal.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2023-01-28 11:00 Grosics Gyula Stadion

TATABÁNYAI SC

VS

MTK BUDAPEST II

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman