Merényi Ádám megszerezte első gólját az NB II-ben - Így teljesítettek a kölcsönadottak

2023-08-08

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Mezőkövesd Zsóry FC:
Lehoczky Roland
nem került be a DVTK elleni hazai bajnoki meccskeretébe.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Nagy Zsombor
végigjátszotta a Vasas FC elleni fordulatokban gazdag, 4-3-ra megnyert összecsapást.

HR-Rent Kozármisleny:
Barkóczi Benedek
az első fordulóban szerzett gólja után ezúttal kezdőként kapott lehetőséget. Fiatal támadónk a Budapest Honvéd otthonában 58 percet játszott, a 28. percben közel járt a gólhoz, de a 18 méterről eleresztett lövése nem sokkal elkerülte a bal felsőt. A Bozsik Arénában 2-1-re megnyert találkozón Csenterics Adrián és Molnár Ádin kispados volt.

BVSC-Zugló:
Balogh Máté
ezúttal is ott volt az újonc kezdőcsapatában, a 47. percben sárgát kapott, a 70. minutumban pedig lecserélték az ETO FC Győr otthonában 4-0-ra elveszített találkozón.

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Dóra Donát
nem volt keretben a Credobus Mosonmagyaróvár ellen.

Budafoki MTE:
Merényi Ádám
ismét kezdő volt az előző szezon kupadöntősénél és megszerezte első gólját az NB II-ben! Játékosunk a 42. percben beállította a későbbi végeredményt (2-0) az FC Ajka ellen, miután egy remek cselt követően nagy erővel, ballal a kapu bal alsó sarkába lőtte a labdát. Vasvári Zoltán a 33. percben csereként állt be.

Gyirmót FC Győr:
Szőke Gergő
végigjátszotta a Soroksár SC vendégeként 1-0-ra elveszített mérkőzést. A 18. percben közel járt a gólpasszhoz, de felívelt labdája után csapattársa közeli lövését bravúrral védte a hazai kapus.

Fotó: Nemzeti Sport/Árvai Károly