Megvan a kupameccs időpontja

2021-01-08

Mint ismert, a sorozat 8. fordulójában ellenfelünk az NB II-ben szereplő Kolorcity Kazincbarcika SC együttese lesz, idegenben.

Eldőlt, hogy a mérkőzésre február 10-én (szerdán) kerül sor, korai kezdéssel: 13:00. A helyszín a helyi stadion lesz.

A MOL Magyar Kupában a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el.

Mint ismert, az előző körökben előbb a 43. sz. Építők SK együttesét 8-0-ra vertük, majd Bátaszéken arattunk 7-1-es győzelmet.