HÍREK

Megkoszorúztuk Hidegkuti Nándor mellszobrát

2021-09-03

Megkoszorúztuk Hidegkuti Nándor mellszobrát

Legendás támadónk 75 éve mutatkozott be csapatunkban.

Ahogy arról már a hét folyamán beszámoltunk, Hidegkuti Nándor születésének 100., halálának 20. évfordulója alkalmából klubunk 2022-re meghirdeti a Hidegkuti Centenáriumi Évet, amelynek keretében jövőre az egész év során számos programmal és emléktárgyakkal is emlékezünk legendás támadónkra, egyben az Új Hidegkuti Nándor Stadion névadójára.

Hidegkuti Nándor 1946. szeptember 1-jén, 75 esztendővel ezelőtt, a Szentlőrinci AC elleni mérkőzésen mutatkozott be MTK-mezben, ennek alkalmából ma klubunk vezetése megkoszorúzta a stadionunk VIP-termében 2013-ban felavatott Hidegkuti Nándor-mellszobrot.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2023-04-02 00:00 Makó Város Sportcentrum

MAKÓ FC

VS

MTK BUDAPEST II

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman