Lehoczky ötödik gólját lőtte a szezonban, ketten is gólpasszt adtak - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2022-04-05

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Bese Balázs nem állt a szakmai stáb rendelkezésére a Szentlőrinc SE elleni bajnokin. Zuigéber Ákos kezdőként 75 percet játszott, az első félidő utolsó percében lövését védte a kapus, de a kipattanót csapattársa az üres kapuba lőtte. A BMTE hátrányból fordítva nyert idegenben 2-1-re.

A mérkőzés összefoglalója:

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós végigjátszotta az FC Ajka otthonában 3-0-ra elveszített bajnokit.

Kecskeméti TE:
Varga Bence védte a kecskeméti kaput az ETO FC Győr ellen. Az első vendég gólnál kiejtette a szögletnél a labdát, így egyenlítettek a vendégek. Az 51. percben jóvá tette hibáját, indítása megcsúszott a vizes füvön, így csapattársának csak el kellett pöckölnie a kapus mellett. Csapata 3-2-re nyert.

FC Ajka:
Lehoczky Roland kezdőként 74 percet játszott a Dorogi FC elleni 3-0 alkalmával. A 32. percben ő szerezte csapata harmadik gólját, szépen végigvitt akció végén a hosszú sarokba lőtt. Játékosunknak ez volt az ötödik gólja a bajnokságban.

Lehoczky gólja:

PMFC:
Bíró Bence végigjátszotta a Szolnoki MÁV FC elleni összecsapást (1-1). Támadónk már a 2. percben gólt szerezhetett volna, de 6 méterről érkező sarkazását lábbal védte a kapus.

Szentlőrinc SE:
Nagy Barnabás végigjátszotta a Budafoki MTE elleni mérkőzést, míg Biben Barnabás kezdőként 62 percet töltött a pályán. Törőcsik Péter kispados volt, Andrija Drljo pedig nem állt a szakmai stáb rendelkezésére.

Békéscsaba 1912 Előre:
Winter Dániel védte a kaput a Vasas FC ellen, a találkozót a listavezető angyalföldiek nyerték 6-0-ra.

Nyíregyháza Spartacus FC:
Kaka Godwords kispados volt a BFC Siófok elleni bajnokin (0-1).

Tiszakécskei LC:
Kosznovszky Márk 79 percet játszott a Soroksár SC otthonában, ahol csapata egy öngóllal nyert 1-0-ra. Játékosunknak a 38. percben volt egy lövése 23 méterről, de nem talált kaput.