Lehoczky megszerezte első gólját az NB I-ben - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2023-08-14

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Mezőkövesd Zsóry FC:
Lehoczky Roland
a szezon során először lépett pályára, a 80. percben cserélték be az Újpest FC otthonában. Játékosunk a 90+2. percben fejjel talált a kapuba, kialakítva ezzel az 1-1-es végeredményt. Korábbi akadémistánk első gólját szerezte az NB I-ben!

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Nagy Zsombor
a harmadik bajnoki mérkőzést is végigjátszotta a szezonban, csapata pedig második alkalommal nem kapott gólt. Védőnk ezúttal is biztos pontja volt az FC Ajka otthonában pontot szerző (0-0) szegedieknek.

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádi
n az 55. percben, 0-0-nál lépett pályára a Szombathelyi Haladás ellen 2-0-ra megnyert hazai találkozón. Barkóczi Benedek és Csenterics Adrián kispados volt.

BVSC-Zugló:
Balogh Máté
a 81. percben kapott lehetőséget a Soroksár SC ellen. Két perccel később egyenlíthetett volna, de egy szabadrúgást követően a testéről a kapu fölé pattant a labda (1-2).

Kolorcity Kazincbarcika SC:
Dóra Donát
nem volt keretben a PMFC ellen (0-0).

Merényi Ádám
a Gyirmót FC Győr ellen is kezdő volt, és közel járt a szezonbeli második góljához, de a 9. percben életerős lövése a keresztlécen csattant, majd a kapusba lőtt. A 77. percben Vasvári Zoltán váltotta az 1-1-re végződő találkozón.