Lehoczky is, Biben is bennmaradást ünnepelhetett - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2023-05-23

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Kecskeméti TE:
Varga Bence
védte az újonc kapuját az Újpest FC otthonában 3-0-ra elveszített találkozón. Kapusunk Csoboth, Simon és Boumal lövésénél is szép védést mutatott be, a kapott gólokról nem tehetett.

Mezőkövesd Zsóry FC:
Lehoczky Roland
a 81. percben lépett pályára a Budapest Honvéd ellen 3-2-re megnyert idegenbeli bajnokin. Győzelmével a Mezőkövesd bennmaradt az élvonalban.

Paksi FC:
Balázs József
nem volt kerettag a Puskás Akadémia FC elleni mérkőzésen, és ezúttal a tolnai klub NB III-as csapatában sem kapott lehetőséget.

HR-Rent Kozármisleny:
Kosznovszky Márk
és Várkonyi Bence is végigjátszotta a BFC Siófok ellen 1-0-ra elveszített találkozót. Középpályásunk az első félidőben kétszer is lövésre vállalkozott, de a hazai kapus mindkétszer hárított. A Kozármisleny 16. helyen végzett az NB II-ben, így oda-visszavágós osztályozóra kényszerül.

Tiszakécskei LC:
Biben Barnabás
kispados volt a Budafoki MTE elleni mérkőzésen (1-0). Sikerével a Tiszakécske bennmaradt a másodosztályban.

Budafoki MTE:
Vasvári Zoltán
a 79. percben állt be csereként a Tiszakécskei LC ellen, csapata a hajrában kapott ki 1-0-ra.

Fotó: mezokovesdzsory.hu