Látványosra sikerült Zuigéber első szegedi gólja - Így teljesítettek a kölcsönadottak (Videó)

2024-04-09

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük labdarúgóink sorsát.

ZTE FC:
Várkonyi Bence sérülés miatt nem volt bevethető az Újpest FC otthonában 5-1-re megnyert mérkőzésen.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Zuigéber Ákos kezdőként 80 percet játszott a Budapest Honvéd vendégeként 1-0-ra megnyert találkozón, mely az ő góljával dőlt el. Játékosunk első szegedi találata gyönyörű volt, 21 méterről, a sorfal fölött tekerte a szabadrúgást a bal felsőbe.

Tiszakécskei LC:
Lehoczky Roland végig a pályán volt a Credobus Mosonmagyaróvár ellen, a kiesés elkerülésért harcoló csapata fájó vereséget szenvedett hazai környezetben a sereghajtó ellen (0-1).

HR-Rent Kozármisleny:
Molnár Ádin kezdőként 61 percet kapott a Kolorcity Kazincbarcika SC elleni összecsapáson (0-2).

Pécsi MFC:
Miknyóczki Ádám a szünetben lépett pályára a listavezető Nyíregyháza Spartacus FC elleni hétfő esti bajnokin (1-2).

BVSC-Zugló:
Csenterics Adrián ezúttal is kezdőként kapott lehetőséget a zuglói gárdában. Az FC Ajka ellen több védést is bemutatott, de csapata 2-0-ra kikapott.

Zsóri Dániel és Merényi Ádám is kezdő volt a Szombathelyi Haladás otthonában. A 66. percben lecserélt Zsórinak az első félidőben volt egy lövése, de a kapus hárítani tudott. Merényit további két csapattársával együtt az 57. percben hozták le.

Gyirmót FC Győr:
Szőke Gergő végigjátszotta csapata BFC Siófok ellen 4-2-re megnyert idegenbeli bajnokiját. A hajrában megkapta ötödik sárgáját a bajnokságban.

BKV Előre:
Balogh Máté végig a pályán volt a Szolnoki MÁV FC ellen 4-1-re elveszített mérkőzésen az NB III Dél-Keleti csoportjában, ő szerezte együttese szépítő gólját a 71. percben.