HÍREK

Kovács Patrik a Red Bull Salzburg után újra az MTK-ban

2023-06-09

Kovács Patrik a Red Bull Salzburg után újra az MTK-ban

Visszatér klubunkhoz Kovács Patrik, akit 2021 nyarán a Red Bull Salzburg átigazolási díjért szerződtetett az MTK Budapesttől. A 18 éves balhátvéd három évre kötelezte el magát a mieinkhez. 

A 2005-ös születésű, még mindig csak 18 esztendős játékos alapembere a magyar U19-es válogatottnak. Kovács Patrik az utánpótlásban is rendre a koránál idősebb korosztályokban szerepelt, 16 évesen volt tagja annak az U19-es együttesünknek, amellyel bajnoki címet szerzett - ezt követően szerződtette őt átigazolási díjért a Red Bull Salzburg. 

A ballábas védő az elmúlt két szezont a klub akadémiáján töltötte, pályára lépett a másodosztályban szereplő Lieferingben is, tavaly és idén is az U18-as korosztályos együttes tagjaként osztrák bajnok lett.

Miután klubunk mindenben megállapodott a Red Bull Salzburggal, a védő három évre szóló szerződést írt alá klubunkhoz.

 

 

Kapcsolódó cikkek

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok

Prohuman