Kosznovszky gólpasszt adott Lehoczkyék ellen - Így teljesítettek a kölcsönadottak a hétközi fordulóban

2022-04-07

Rovatunkban összegeztük kölcsönjátékosaink teljesítményét. A szezon során végig figyelemmel követjük majd labdarúgóink sorsát.

Bese Balázs nem állt a szakmai stáb rendelkezésére a PMFC elleni bajnokin. Zuigéber Ákos a 72. percben lépett pályára, a 84. percben közel járt a gólhoz. Előbb egy lecsorgó után leadott közeli lövését védte bravúrral a kapus, aki a kipattanó utáni fejesét is hárítani tudta. A fővárosiak 2-0-ra nyertek.

Dorogi FC:
Szerencsi Miklós végigjátszotta a DVTK elleni bajnokit, melyet a hajrában veszített el csapata 1-0-ra. Játékosunk a 37. percben szép csel után, éles szögből kínálta meg egy lövéssel Póser kapust, aki védeni tudott.

Kecskeméti TE:
Varga Bence a második félidőben védte a kecskeméti kaput a Nyíregyháza Spartacus FC ellen 2-2-re végződő összecsapáson.

FC Ajka:
Lehoczky Roland végigjátszotta a Tiszakécskei LC otthonában 4-1-re elveszített mérkőzést.

PMFC:
Bíró Bence a szünetben lépett pályára a Budafoki MTE ellen. A mérkőzés legvégén volt egy lövése, de nem talált kaput a bal szélről belőtt labdát követően (0-2).

Szentlőrinc SE:
Nagy Barnabás végigjátszotta a Budaörs elleni találkozót (1-1). Biben Barnabás kezdőként 57 percet kapott, Törőcsik Péter kispados volt, míg Andrija Drljo nem állt a szakmai stáb rendelkezésére.

Békéscsaba 1912 Előre:
Winter Dániel védte a hazai kaput a BFC Siófok ellen (4-1). A kapott gólról nem tehetett, a 17. perctől tíz emberrel játszó vendégek kevesebb feladat elé állították.

Nyíregyháza Spartacus FC:
Kaka Godwords kispados volt a Kecskeméti TE elleni bajnokin (2-2).

Tiszakécskei LC:
Kosznovszky Márk végigjátszotta az FC Ajka elleni bajnokit (4-1), csapata sorozatban negyedik sikerét aratta. Az első hazai gólnál játékosunk jegyezte a gólpasszt, miután beemelt labdáját csapattársa a kapu bal oldalába lőtte.

Sönderjyske:
Dániában nem rendeztek hétközi fordulót, így Prosser Dánielék sem lepték pályára.

Fotó: Sipos Bence/Kécskei Krónika